Як облік робочого часу допоможе більш прозоро виявляти прогули на роботі.

Як облік робочого часу допоможе більш прозоро виявляти прогули на роботі.

Облік робочого часу являє собою систему фіксації факту перебування на робочому місці. На протязі робочого дня персонал переміщається в межах підприємства і за його межі: перекури, розім’ятися, подихати повітрям і тд. Система в автономному режимі чітко і точно фіксує такі переміщення і в разі тривалої відсутності на робочому місці можуть виникнути питання до співробітника про причини.

Наприклад: співробітник зустрічається з замовником за межами робочого приміщення, але, по суті, він все ще виконує робочі обов’язки і його відсутність є обгрунтованою. Інший приклад: співробітник залишає своє робоче місце кілька разів в день на довгий проміжок часу. За допомогою стандартних звітів системи можна відстежити закономірність на графіках неозброєним поглядом, так що систематичні і несанкціоновані виходи легко виявити. У такому випадку система «Actima» допоможе звернути увагу на подібну поведінку персоналу і виявити недбайливих співробітників які  малоефективно проводять робочий час.

Також система покаже систематичні запізнення або ранні приходи співробітників, ранні відходи з роботи або, навпаки, переробки. «Актіма» буде корисна в підприємстві будь-якого типу.

Система буде інформативна для топ-менеджменту і керівників підрозділів. Вона наочно демонструє інформацію у вигляді дашбордів і звітів, завдяки яким приходить ясність в те, що відбувається на підприємстві.

Система стимулює пунктуальність персоналу та сприяє приросту і продуктивності робочого дня.